Kongres & Kemp

Kongres – 16.8.

Rezervujte si své místo a využijte jedinečné příležitosti, kdy se do Prahy sjedou vrchní odborníci na tanec na vozíku. Připraví pro vás 3 hodiny praktických nácviků jednotlivých tanců a podělí se s vámi o teoretické základy tance na vozíku.

Proběhne v kongresovém sále Clarion Hotelu Praha. Registrace začne od 8:45 a samotné přednášky od 9:00. Kongres je určen pro zájemce o tanec na vozíku a začínající tanečníky. Nepůjde o vrcholový sport. Přednášejícím bude 3-násobný mistr světa Peter Vidašič. Cena za kongres je 450 Kč na osobu v případě rezervace a platby do 12.8. Platba na místě je navýšena o administrativní poplatek 100Kč na osobu.
 

Mezinárodní tréninkový kemp – 16.+17.8.

Účastníci soutěže a sportovní tanečníci jsou vřele zváni na účast na mezinárodním tanečním kempu vedeném 3-násobným mistrem světa Peterem Vidašičem a trenérem rakouské reprezentace Diethard Govekarem.

Začátek kempu je plánován na 13hod v kongresové hale Clarion Congress Hotel Prague.  Pro účastníky bude připravena bufetová večeře 16.8. Rezervace míst na kempu předem je nutná.
 

Kongres 16.8., 9:00-12:00
450 CZKosoba / 4 lekce
  • SPOLEČENSKÝ TANEC NA VOZÍKU
  • lekce s 3-násobným mistrem světa
  • 2 semináře společenského tance na vozíku
  • 90 minut praktického nácviku tance
  • Občerstvení
Menu
Top