Vstupenky

14-16.8.2021

Veškeré akce proběhnou v krásném kongresovém sále hotelu Clarion v Praze. Pro naplnění hygienických opatření bude od všech návštěvníků vyžadován negativní Antigenní test a prohlášení. Soutěžící a návštěvníci budou odděleni zónami, které zajistí bezpečnou vzdálenost. Těmito opatřeními chceme zajistit bezpečné prostředí pro všechny zúčastněné. S blížícím se termínem soutěže budeme dále podmínky upravovat dle nařízení vlády ČR.

Clarion Show Night

Termín: 15.8.2021, 19:00

Večerní gala program, v rámci kterého vám zatančí vítězové světového poháru Para Dance a proběhně semifinále a finále amatérské pohárové soutěže ve standardních tancích a mistrovství ČR profesionálů v latinskoamerických tancích. Večerem Vás provede skvělá moderátoská dvojice: Jitka Šorfová a Petr Janáček.

Závazný dress code: black-tie optional.

Vstupné: stoly A – 350 Kč (včetně sektu a vody), stoly B – 200 Kč

Pro rezervaci a platbu lístků se registrujete na tomto zde. Vstupenky jsou do obou sektorů stále k dispozici! Případné další info: 604846324.

Para Dance soutěže 14.-15.8.

Soutěže světového poháru v tanci na vozíku se budou konat vždy od 10-19hod. Vstupné bude pro diváky zdarma.  Těšit se můžete na následující program (konkrétní harmonogram bude brzy zveřejněn):

PROGRAM
Combi Conventional (standard and latin)
Duo Conventional (standard and latin)
Combi and Duo Freestyle/ Showdance
Singles Conventional (5 dances – waltz, tango, samba, rumba, jive)
Duo Conventional (standard and latin)
Singles and Duo Freestyle/ Showdance
Standard dances

CLARION CUP

Termín: 15.8.2021, 9:00

Soutěže solo dance v latinskoamerických a karibských tancích, které proběhnou v kongresovém sále hotelu Clarion a to pro kategorie: děti, juniory a mládež.

Kompletní propozice nalezente zde.

Vstupné se hradí na místě: 200 Kč/ osobu.

KONGRES TANCE NA VOZÍKU

Termín: 16.8.2021, 9:00

Kongres pro širokou veřejnost věnující se teoretickým i praktických stránkám tance na vozíku. Přednášejícím bude Peter Vidašič – 3 násobný mistr světa, který přítomné seznámí se základními figurami tance na vozíku. Přinese novinky, jak se nejsnáze a nejrychleji naučit tančit.

Vstupné se hradí dopředu převodem: 450 Kč/ osobu ( při zakoupení získáváte zdarma vstupenku na Gala Show Night 15.8.).

Své místo si rezervujte vyplněním tohoto formuláře.

Menu
Top